11 Gromada Zuchowa "Laskowe Orzeszki" w Jedliczu ZHP

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Światowy Dzień Uśmiechu

Email Drukuj PDF

dzienusmtytul

W piątek, 5 października 2018r. z inicjatywy zuchów  obchodziliśmy w ,,małej szkole” Światowy Dzień Uśmiechu.

Już od rana dzieci witały w szkole przychodzących rodziców, wręczały im uśmiechnięte buźki przypominając o dzisiejszym święcie. Uczniowie tego dnia przyszli do szkoły ubrani w żółte  barwy. Wielu z nich ubrało także jakiś garderobiany detal, którego zadaniem było wywołać uśmiech na twarzy innych.

I udało się ! Uczniowie klasy 3b przygotowali dla swoich kolegów śmieszne upominki. Wykazali się wielką pomysłowością. Chcieliśmy tym samym przekonać siebie i innych, że człowiek radosny to człowiek szczęśliwszy. Warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych. Tego dnia w szkole było radośnie i kolorowo.