11 Gromada Zuchowa "Laskowe Orzeszki" w Jedliczu ZHP

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs poezji patriotycznej

Email Drukuj PDF

recytacja

Rok 2018 to rok wyjątkowy, który przypomina nam radosny moment odzyskania niepodległości. Pamięć o tym wielkim wydarzeniu uczciliśmy poprzez przygotowanie szkolnego konkursu recytatorskiego.

5 listopada w ,,małej szkole” został przeprowadzony konkurs recytatorski poezji patriotycznej. Wzięło w nim udział 24 chętnych uczniów klas 0-3. Uczniowie przygotowali  różnorodne utwory poświęcone ojczyźnie.

 Oto wyniki:

1 miejsce – Anna Bielawka 

2 miejsce – Amelia Janas, Kacper Woźniak, Maja Machowska

3 miejsce – Amelia Kłosowicz, Milena Gancarz, Anna Jucha

Wyróżnienia:

Maja Zioło

Milena Tuchowska

Emilia Ochała

Dominika Kudroń

Gabriela Gomółka

Olga Machowska

 

24 uczestników konkursu otrzymało dyplomy, nagrody książkowe oraz nagrody pocieszenia. Przewodniczący P. Piotr Waśko w imieniu Rady Rodziców przekazał pieniądze na ufundowanie nagród, za co uczestnicy konkursu serdecznie dziękują.